קצת עלינו

מרכז רפואה משלימה ופיזיותרפיה טיפולי פיזיותרפיה וטיפולים משלימים לאלה שכבר נואשו למצוא מענה לכאביהם.

בקרו אותנו באתר הבית החדש: https://www.medical-center.co.il/

 

סוגי טיפולים

פיזיותרפיה,עיסוי נשים הרות, עיסוי רפואי, עיסוי שבדי, רפלקסולוגיה, שיאצו,טיפול בגלי אולטרא סאונד, טיפול בגלי הלם לדלקות בגידים ורצועות, איבחון והתאמת מדרסים

 

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם לכאבים כרונים בגידים רצועות, אצלנו הטיפול נמשך כ 20 דק' הוכח כיעיל לכאבי דורבן, הסתידויות, כתף קפואה, טניס אלבו וגולף אלבו ועוד....

 

שיקום מפציעות ספורט וכאב

טיפולי פיזיותרפיה  בגישה אישית ובזמינות גבוהה אצלכם בבית. טיפולי פיזיותרפיה מוכרים על ידי כל חברות הביטוח וקופות החולים.   

שיקום מפציעה ואחרי ניתוח

טיפול בפציעות ספורט

 

פציעות ספורט

כאשר אנו שומעים על מישהו ש"רק נפצע" במהלך אימון או במהלך פעילות ספורט או על מישהו שעבר ניתוח אנחנו לא תמיד לוקחים בחשבון את תהליך השיקום ותקופת ההחלמה שאותה הוא יעבור גם אם הניתוח הצליח או אם הפציעות בשלבי החלמה. פציעות ספורט קרות בעניין של רגע שבו הספורטאי לא מרוכז מספיק או עייף מידיי וכאן פציעת ספורט עלולה להיות חמורה ויכולה גם להיגמר בניתוח.  

התאוששות מניתוח ומפציעה לוקחת לפעמים מספר חודשים ולעיתים אף שנים. ניתוחים הם אמנם הכרחיים ומשפרים את חיינו, אך צריך להבין כי כל תהליך פולשני מכניס את הגוף למצב של מצוקה ודורש ממנו להתמודד עם השפעות שונות וכאבים בכל הגוף.

כדי להחלים מהר ולחזור לאיכות חיים טובה נדרש חוסן גופני מסוים לפני ואחרי ניתוח על מנת לאפשר לגוף להתמודד ולשקם את עצמו בצורה אופטימלית ביותר.

ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על תקופת השיקום אשר הינם אינדיבידואלים לכל אחד לפי מאפייני הגוף והנפש שלו.  כל אדם שעובר פציעה או ניתוח, במיוחד ניתוח אורתופדי זקוק לטיפולי פיזיותרפיה בכדי לחזור לתפקוד. השיקום מתבצע ע"י פיזיותרפיסט ספורט והוא מסייע בעזרת תרגילים ממוקדים לחולה לחזור לניידות מהירה ולשיקום מהיר.

הפיזיותרפיה נחשבת חלק בלתי נפרד מתהליך השיקום הגופני מניתוח או פציעה. המטרה של טיפולי השיקום גם להקל על הכאב ע"י שימוש בקומפרסים, ספורט וטיפולים משלימים כמו עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, דיקור מערבי, כירופרקטיקה הטיפולים המשלימים תורמים לגוף חוזק הם משפיעים על המערכת החיסונית ומחזקים אותה הם מקלים על כאבים ומאפשרים לעבוד עם השרירים טוב יותר וביעילות רבה.

גם לאחר ניתוח קטן ביותר יש צורך בהתאוששות של כמה ימים לפחות.  לרוב החולה נצרך להתמודד גם עם כאבים ותופעות לוואי שונות ואם קיים שינוי חדש במבנה הגוף או בתפקודו יש צורך גם להתרגל למצב החדש, הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית. נדרשת להם תמיכה וסידור מחדש של הסביבה שלהם ושינוי הרגלים.

 

שילוב רפואה משלימה בשיקום מפציעות ספורט

מלבד פיזיותרפיה ישנם צעדים נוספים שניתן לנקוט בכדי להאיץ את ההחלמה של הגוף אחרי פציעת ספורט קלה או קשה וזה על ידי טיפולים מסוגים שונים מתחום הרפואה המשלימה כמו עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה ושיאצו. טיפולים אלו יאפשרו לגוף לקבל את החיזוק השרירי והחיזוק החיסוני לו הוא זקוק, יפחית את כאב, יאפשר שינה טובה יותר ישפר ויעודד את מצב הרוח ויתרום להחלמה ביתר מהירות וקלות.

Negev- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב ממליצים לשלב את הטיפולים המשלימים עם טיפולי הפיזיותרפיה כדי לסייע בתהליך השיקום לאחר פציעות ספורטיאו ניתוח הטיפולים ניתנים על ידי פיזיותרפיסטים ומטפלים מומחים בתחומם מתוך תחושת שליחות ונאמנות לבריאות שלכם.

 

Negev- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב, פיזיותרפיה, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, שיאצו.

 

כאב

כאבים בגב התחתון

 סובל מכאבים בגב התחתון? 90% מכלל האוכלוסייה הבוגרת סובלת או תסבול מכאבים בגב התחתון.

קראו עוד »

טיפולים עד הבית לגיל השלישי+

טיפולים עד הבית לגיל השלישי+

 טיפולים אלטרנטיביים עד הבית לעיתים הם ההבדל בין איכות חיים לבין חיים בסבל ובכאב. 

קראו עוד »

עיסוי רפואי טיפול בכאבים

עיסוי רפואי כטיפול לכאבים

עיסוי רפואי, מתאים ועוזר בעיקר לכאבי שריר ושלד שנגרמים מתאונות או ניתוחים. תוצאות הטיפול דיי מהירות ולרוב יחוש המטופל הקלה

קראו עוד »

פרטי תקשורת

כתובת: אורנים 1 קומה ב, רמת אילן, גבעת שמואל.

משרד: 077-5251169

נייד: 054-5893937

דוא”ל:

 

בקרנו באתרנו החדש - www.medical-center.co.il

 

 
 

איך להגיע?