עיסוי רפואי

העיסוי הרפואי מתאפיין בגישה טיפולית הוליסטית המתייחסת לכל הגוף ולא רק למקום הכואב. נדרש מהמטפל ידע מעמיק באנטומיה של השריר והשלד. הטיפול בעיסוי רפואי מתמקד בשחרור שרירים, הנעת מפרקים, גידים ורצועות, במטרה לשפר את התנועה ולגרום לתפקוד טוב יותר של המפרק או השריר הכואב. העיסוי הרפואי יותר עמוק מעיסויים אחרים למשל עיסוי שבדי. העיסוי הרפואי משלב טכניקות מעולם הפיזיותרפיה. 


 רפלקסולוגיה

שיטת הטיפול ברפלקסולוגיה היא באמצעות מישוש והנעה של כף הרגל. איתור חסימות והפרעות בתפקוד הגופני והנפשי אצל המטופל.

הטיפול מתמקד בכפות הרגליים וכולל לחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגלים, שבאמצעותם גורמים לתגובה עצבית ואנרגטית בכל הגוף המעירים בו תהליכי ריפוי טבעיים.

הטיפול מתאפיין בטיפול במערכות הגוף למשל בעיות במערכת העיכול, עייפות כרונית, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות של קשב וריכוז, בעיות פוריות. ועוד...

 


 קרניו- סקראל תרפי

ד"ר סאטרלנד פיתח גישות שונות כדי לרתום את הכוח הפנימי של נשימת החיים לסיוע בשחרור כל הגבלה של תנועת הנשימה הראשונית. הוא החל ללמד אוסטאופתים את השיטה ועסק בה משנות ה- 30 של המאה ה- 20 ועד למותו.

הטיפול בקרניו סקראל נעשה באמצעות מגע מאוד עדין באזורים בגוף והמטפל יכול להרגיש את התנועות שהגוף מחדש ולסמן לגוף את המקומות שבהם חסרה תנועה ולאפשר לגוף לחדש את התנועה.

 


עיסוי שבדי

 עיסוי שבדי הוא הנפוץ ביותר והמוכר מכל סוגי העיסויים. הוא מוכר בעיקר כטיפול מפנק ומרגיע ומשייכים אותו לעולם הפינוק והכייף. העיסוי השבדי מרגיע את מערכת העצבים, משפר את זרימת הדם והלימפה, משחרר מכאבי ראש ושרירים תפוסים.

 


 עיסוי נשים הרות

עיסוי נשים הרות מאפשר לאישה שבהריון זמן איכות שבו היא יכולה לנוח באמת, מבלי להתאמץ, לשחרר את השרירים, להמריץ את מערכת הדם, ולהרגיע את הכאבים מהגב התחתון. העיסוי נעשה בתנועות איטיות ועגולות כדי לאפשר למערכת העצבים לנוח ולהירגע. נשים יכולות לקבל עיסוי מהחודש השלישי ומעלה בלבד!

 


 שיאצו

שיאצו היא שיטת טיפול במגע שמקורה ביפן, "שי" משמעו אצבע "אצו" משמעו לחץ. השיאצו מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית וההנחה המרכזית של השיטה כי בגוף האדם קיימים ערוצי אנרגיה מרידיאניים אשר משפיעים ומושפעים מאברים פנימיים וכל חסימה אנרגטית בערוץ גורמת לכאב שאותה צריך לשחרר בלחיצה עמוקה.

 


 טווינא 

הטווניא מקורו מסין המטרה היא לשחרר את האנרגיה בגוף הנקראת צ'אי ודרכה לגרום לגוף לפעול ולהחלים. עיסוי הטווינא הינו נמרץ ודינאמי הטיפול בעיקרו הוא בהפעלת לחץ מתיחות והנעה של המפרקים ובכך ליצור תנועה באותן נקודות החוסמות את הזרימה בשריר.

 


 

 דיקור יבש/קרקפת

הטיפול בדיקור יבש היא החדרת מחט ארוכה ודקה ישירות לנקודות טריגר המורכבות ממספר קשרים ((Knots ברקמת השריר. אותה נקודת טריגר קשורה ומשפיעה באופו ישיר על הכאב. בעת דיקור לא מעברים את המחט בתמיסה ולכן הוא נקרא דיקור יבש.

 


 דיקור סיני

דרך ריפוי ברפואה המשלימה המתבססת על על דקירת המטופל במחטים דקות במיוחד.בעיני הרפואה הסינית הדיקור היא אחת הדרכים להשפיע באופן ישיר על איזון הזרימה של הצ'י בגוף. החדרת המחט בנקודות מסויימות בגוף מאפשרות לגוף המטופל להתגבר על החסימה ולהקל על הכאב.

 


נטורופתיה

 חיזוק וריפוי מנגנוני הריפוי ועידוד המערכת החיסונית בהתבסס על תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתריים, פעילות גופנית. נטורופת ייסיע למטופל להתגבר על המחלה על ידי הסרת המכשולים כמו זיהום חיצוני מזון לא בריא. דרך הנטורופתיה אפשר למנוע מחלות כרוניות הנפוצות במיוחד בחברה המודרנית. כמו סכרת, מחלות לב, תשישות כרונית, אסטמה, השמנת יתר, אלרגית, מעי רגיז, ובעיות מעיים אחרות. 

 


 

 

צרו איתנו קשר עכשיו - 077-5251169

המרכז לרפואה משלימה וטיפול בכאב

 

פרטי תקשורת

כתובת: אורנים 1 קומה ב, רמת אילן, גבעת שמואל.

משרד: 077-5251169

נייד: 054-5893937

דוא”ל:

 

בקרנו באתרנו החדש - www.medical-center.co.il

 

 
 

איך להגיע?